mazo napisał(a):

Pięknie. Do wyrobienia KK potrzebuje zdjęcia swojego?
Ps: Co do dojazdów to biorę pod uwagę tylko Grójec-Radom-Kraków chyba, że nie byłoby niczego innego, bo jazda przez Wawę to nakładanie 90km. Ten PolskiBus odjeżdza normalnie z dworca głównego?
|
Cześć, nie potrzebujesz zdjęcia, jest 12 stanowisk do wyrabiania karty kibica, siadasz przy jednym z nich (najlepiej z wcześniej wypełnionym formularzem o wydanie karty kibica - dostępny na stronie Wisły) na miejscu tez są wnioski juz wydrukowane, dajesz dowód osobisty i 10zl i w ciągu dwóch minut masz kartę kibica - zdjęcie robią ci na miejscu i wszystko jest drukowane na karcie kibica, płatność tylko gotówką.
Co do busa, to nie wiem, bo nimi nie jeżdżę.