Temat
:
[32 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 15 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
128
16.05.2015, 23:07
wanciak86
napisał(a):
Ty tak na powaznie? Gerson z miejsca do kazdej druzyny tej ligi. To samo Borysiuk. W tym momencie najlepszy defensywny ligi.
Bramkarza macie takiego, ktorego 3 lata temu wyjebano na ryj z Gdanska, co zreszta potwierdzil wczoraj.
Moze Boguski jest pilkarsko lepszy od Nazzario? Hehe
Jedyna przewage u was widze w osobie Stilica. Ale to juz niedlugo
wczoraj byly po meczu kolejne rozmowy Semira z Lechia.
"wasz.Sebwk" - w dipue go mam, top3 najgorszych pilkarsko transferow Lechii, ale medialne i marketingowo strzal w 10.
Dudka aut, ale juz sie w Gdansku przyzwyczajamy, ze z wami zawsze nas kreca
Ale ból dupy...
silver03
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do silver03
Znajdź inne posty napisane przez silver03