Wiesz, te nasze resztki po wielkiej drużynie i tak są od Waszych "mistrzów" lepsze... Gerson, Borysiuk? O czym Ty do mnie mówisz? Ligowi przeciętniacy, gdzie tam takiemu Gersonowi do Głowy... Semir? A weźcie sobie tą leniwą gwiazdkę
Was kręcą? Masz jakieś szumy w mózgu chyba - kiedy to niby Was z nami kręcili? Dawniej nie trzeba było, bo piłkarsko byliśmy lata świetlne przed całą ligą. Może wczoraj Was ktoś kręcił?

O Dudce już nie piszę - dobierajcie sobie do zespołu twardzieli jak Sobol, Głowa czy Baszczu a nie paniusie jak Sebuś czy Makuszewski...