Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 16.05.2015, 23:04
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
Ty tak na powaznie? Gerson z miejsca do kazdej druzyny tej ligi. To samo Borysiuk. W tym momencie najlepszy defensywny ligi.
Bramkarza macie takiego, ktorego 3 lata temu wyjebano na ryj z Gdanska, co zreszta potwierdzil wczoraj.

Moze Boguski jest pilkarsko lepszy od Nazzario? Hehe
Jedyna przewage u was widze w osobie Stilica. Ale to juz niedlugo wczoraj byly po meczu kolejne rozmowy Semira z Lechia.

"wasz.Sebwk" - w dipue go mam, top3 najgorszych pilkarsko transferow Lechii, ale medialne i marketingowo strzal w 10.

Dudka aut, ale juz sie w Gdansku przyzwyczajamy, ze z wami zawsze nas kreca
Wiesz, te nasze resztki po wielkiej drużynie i tak są od Waszych "mistrzów" lepsze... Gerson, Borysiuk? O czym Ty do mnie mówisz? Ligowi przeciętniacy, gdzie tam takiemu Gersonowi do Głowy... Semir? A weźcie sobie tą leniwą gwiazdkę

Was kręcą? Masz jakieś szumy w mózgu chyba - kiedy to niby Was z nami kręcili? Dawniej nie trzeba było, bo piłkarsko byliśmy lata świetlne przed całą ligą. Może wczoraj Was ktoś kręcił? O Dudce już nie piszę - dobierajcie sobie do zespołu twardzieli jak Sobol, Głowa czy Baszczu a nie paniusie jak Sebuś czy Makuszewski...
Odpowiedz cytując