Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 16.05.2015, 22:50
Nie ma co się głaskać po fiutach. Lechia dzisiaj kasę może i ma ale sportowo jest biedna. Nakupione szrotu za grube mln a efekt żaden.
Inną sprawą jest ile tej kasy będzie za powiedzmy dwa lata jak po raz kolejny okaże się, że efektu nie ma. Na dzień dzisiejszy PGE żegna Gdańsk.
Życzę dobrze Lechii ale póki co klasyczne wiele hałasu o nic.
Odpowiedz cytując