Czemu Ty sie tak spinasz

?
Macie kupę hajsu i ogromną szansę zeby zaistnieć na poważnie, tego nikt nie podważa przecież. Tylko, że Polonia Warszawa też miała w pewnym momencie nieograniczony wręcz budżet. Nie zawsze to wychodzi jak trzeba. Z Borysiukiem i najlepszym DP to ciezko odleciałeś, Linetty, Jodłowiec to tak z 2 poziomy wyżej. Jak Lechia nie zagra w pucharach to nie sądze, żeby Stilić do was poszedł, pewnie skończy w Amice. Mówisz Nazario, Friesenbichler, Colak ze dobrzy, może i tak, choć oni są dopiero wypożyczeni i znajac zycie zostana wymienieni. Pewnie dojdzie do was w lecie kolejny tabun nowych piłkarzy, część wypali jak Gerson, większa część pewnie nie. Strasznie sie spinasz, wyluzuj nikt wam nie odbiera potencjału, ale wczorajszy mecz powinniśmy wygrać my, od 75 minuty siedliscie fizycznie, my nie wykorzystalismy swoich szans, skończyło się remisem.