Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mazo
Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11679
Stary 16.05.2015, 22:28
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
pamiętaj, że będąc pierwszy raz na meczu, bilet na każdą z trybun dostaniesz za 5 zł

pozdrawiam
Pięknie. Do wyrobienia KK potrzebuje zdjęcia swojego?
Ps: Co do dojazdów to biorę pod uwagę tylko Grójec-Radom-Kraków chyba, że nie byłoby niczego innego, bo jazda przez Wawę to nakładanie 90km. Ten PolskiBus odjeżdza normalnie z dworca głównego?
Odpowiedz cytując