ArturBarlinek napisał(a):

pamiętaj, że będąc pierwszy raz na meczu, bilet na każdą z trybun dostaniesz za 5 zł
pozdrawiam
|
Pięknie. Do wyrobienia KK potrzebuje zdjęcia swojego?
Ps: Co do dojazdów to biorę pod uwagę tylko Grójec-Radom-Kraków chyba, że nie byłoby niczego innego, bo jazda przez Wawę to nakładanie 90km. Ten PolskiBus odjeżdza normalnie z dworca głównego?