Może Boguś nie jest lepszy, ale w tym konkretnym meczu nakrył go czapką
Obydwie drużyny w obecnej chwili prezentują podobny poziom sportowy, w tym, że Wisła gra o wiele efektowniej, a Lechia efektywniej.
My jesteśmy jak Chiquita a wy jak zwykły banan
