Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 16.05.2015, 21:57
Może Boguś nie jest lepszy, ale w tym konkretnym meczu nakrył go czapką

Obydwie drużyny w obecnej chwili prezentują podobny poziom sportowy, w tym, że Wisła gra o wiele efektowniej, a Lechia efektywniej.

My jesteśmy jak Chiquita a wy jak zwykły banan
Odpowiedz cytując