Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 16.05.2015, 21:47
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Finansowo wydajecie się mocni, piłkarsko to nadal bardzo średnio wygląda. Tak naprawdę to nie widzę u Was piłkarza, który wygryzłby któregoś z naszej pierwszej jedenastki.

4 łokcie w twarz Lepiej pogadajcie z tymi Waszymi Makuszewskimi, bo z takimi grojkami to wychodzicie na największych płaczków ligi
Ty tak na powaznie? Gerson z miejsca do kazdej druzyny tej ligi. To samo Borysiuk. W tym momencie najlepszy defensywny ligi.
Bramkarza macie takiego, ktorego 3 lata temu wyjebano na ryj z Gdanska, co zreszta potwierdzil wczoraj.

Moze Boguski jest pilkarsko lepszy od Nazzario? Hehe
Jedyna przewage u was widze w osobie Stilica. Ale to juz niedlugo wczoraj byly po meczu kolejne rozmowy Semira z Lechia.

"wasz.Sebwk" - w dipue go mam, top3 najgorszych pilkarsko transferow Lechii, ale medialne i marketingowo strzal w 10.

Dudka aut, ale juz sie w Gdansku przyzwyczajamy, ze z wami zawsze nas kreca
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując