emjot napisał(a):

nie do końca to prawda
bo po tym jednym meczu więcej Miśkiewicz w rezerwach nie zagrał
|
Ale tutaj tez trzeba by było zestawić jak się odbywaly mecze rezerw w stosunku do pierwszego zespołu itd...
A po drugie Panowie no nie robmy z Miskiewicza az takiego nieudacznika bo naprawdę kilka meczow w zyciu uratowal...