PiVoSH92 napisał(a):

|
Może być problem, bo Płock nie gra cudownie, a wręcz przeciwnie - grają słabo. Termalica może po prostu nie dać rady oddać tylu mecz, żeby Wisła ich wyprzedziła. Albo na prawdę chcą awansować, tylko gdzie będą grać? Suche Stawy?
|
No ale tam są 2 pkt róznicy tylko, do tego Płock dostaje 3 punkty w gratisie za walkower z Flotą. To Wisła jest faworytem.