Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#919
Stary 16.05.2015, 20:53
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Może być problem, bo Płock nie gra cudownie, a wręcz przeciwnie - grają słabo. Termalica może po prostu nie dać rady oddać tylu mecz, żeby Wisła ich wyprzedziła. Albo na prawdę chcą awansować, tylko gdzie będą grać? Suche Stawy?
No ale tam są 2 pkt róznicy tylko, do tego Płock dostaje 3 punkty w gratisie za walkower z Flotą. To Wisła jest faworytem.
Odpowiedz cytując