Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11677
Stary 16.05.2015, 20:27
mazo napisał(a):Wyświetl post
Nie ma problemu tylko czy znajdę o północy jakiś kurs na Radom nie wiecie? I jak lepiej jechać pociągiem czy autobusem i co wyjdzie taniej?
Jest pociąg o 00:40 Przesiadka w Warszawie, no ale jest.
Odpowiedz cytując