63.5 Kg napisał(a):

Ale ja nigdzie nie pisałem ze Miskiewicz jest w lepszej formie...
Ja pisałem ze nikt tego nie wie w jakiej jest formie bo nie dostal szansy zaprezentowania się...
|
ależ dostał
w rezerwach w PP zagrał tak że Musiał do tej pory nie skorzystał ze jego pomocy
na zmianę w rezerwach grają M. Zając i Bieszczad