Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17225
Stary 16.05.2015, 19:04
piotek napisał(a):Wyświetl post
Ok, wiec może inaczej.
Po czym wnioskujesz, że Misiek jest w lepszej formie? Oglądasz go codziennie na treningach? Zgaduje, ze podobnie jak ja, nie. Jedynym wyznacznikiem jest w takim razie wyjściową 11, w której to po prostu nie ma. Proponujesz wiec zmianę dla zmiany.

To nie Buchalik zawalił bramki w tym meczu, ale defensorzy. Łatwo się broni, oglądając powtórki w tv.
Ale ja nigdzie nie pisałem ze Miskiewicz jest w lepszej formie...
Ja pisałem ze nikt tego nie wie w jakiej jest formie bo nie dostal szansy zaprezentowania się...
Odpowiedz cytując