piotek napisał(a):

Ok, wiec może inaczej.
Po czym wnioskujesz, że Misiek jest w lepszej formie? Oglądasz go codziennie na treningach? Zgaduje, ze podobnie jak ja, nie. Jedynym wyznacznikiem jest w takim razie wyjściową 11, w której to po prostu nie ma. Proponujesz wiec zmianę dla zmiany.
To nie Buchalik zawalił bramki w tym meczu, ale defensorzy. Łatwo się broni, oglądając powtórki w tv.
|
Ale ja nigdzie nie pisałem ze Miskiewicz jest w lepszej formie...
Ja pisałem ze nikt tego nie wie w jakiej jest formie bo nie dostal szansy zaprezentowania się...