Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17224
Stary 16.05.2015, 19:00
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
W takim razie Buchalik wg. Ciebie cos pokazuje...
To strach pomyslec co robi Misiek na treningach...
Ok, wiec może inaczej.
Po czym wnioskujesz, że Misiek jest w lepszej formie? Oglądasz go codziennie na treningach? Zgaduje, ze podobnie jak ja, nie. Jedynym wyznacznikiem jest w takim razie wyjściową 11, w której to po prostu nie ma. Proponujesz wiec zmianę dla zmiany.

To nie Buchalik zawalił bramki w tym meczu, ale defensorzy. Łatwo się broni, oglądając powtórki w tv.
Odpowiedz cytując