63.5 Kg napisał(a):

W takim razie Buchalik wg. Ciebie cos pokazuje...
To strach pomyslec co robi Misiek na treningach...
|
Ok, wiec może inaczej.
Po czym wnioskujesz, że Misiek jest w lepszej formie? Oglądasz go codziennie na treningach? Zgaduje, ze podobnie jak ja, nie. Jedynym wyznacznikiem jest w takim razie wyjściową 11, w której to po prostu nie ma. Proponujesz wiec zmianę dla zmiany.
To nie Buchalik zawalił bramki w tym meczu, ale defensorzy. Łatwo się broni, oglądając powtórki w tv.