Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 16.05.2015, 17:57
Mnie też często tym wkurzał i zagrał wiele słabszych meczy w Wiśle. Nie przeczę.

Często jednak ta krytyka względem niego była przesadzona. Rafał w obecnej dyspozycji jest nie tylko ważnym ogniwem, ale jednym z kluczowych graczy. Ja mu życzę jak najlepiej w przeciwieństwie do forumowych znawców.
Odpowiedz cytując