|
Mnie też często tym wkurzał i zagrał wiele słabszych meczy w Wiśle. Nie przeczę.
Często jednak ta krytyka względem niego była przesadzona. Rafał w obecnej dyspozycji jest nie tylko ważnym ogniwem, ale jednym z kluczowych graczy. Ja mu życzę jak najlepiej w przeciwieństwie do forumowych znawców.
|