Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 16.05.2015, 17:25
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Finansowo wydajecie się mocni, piłkarsko to nadal bardzo średnio wygląda. Tak naprawdę to nie widzę u Was piłkarza, który wygryzłby któregoś z naszej pierwszej jedenastki.

4 łokcie w twarz Lepiej pogadajcie z tymi Waszymi Makuszewskimi, bo z takimi grojkami to wychodzicie na największych płaczków ligi
Makuszewski z miejsca by wskoczył do 11ki Wisły w mojej opinii najlepszy skrzydłowy ligi.

Kadry porównywalne, mecz wyjazdowy 2-2 z Lechią to dobry wynik, a tu marudzenie.
Odpowiedz cytując