Temat
:
[32 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 15 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
Od: 08.2011
Offline
#
115
16.05.2015, 17:25
serek.c2
napisał(a):
Finansowo wydajecie się mocni, piłkarsko to nadal bardzo średnio wygląda. Tak naprawdę to nie widzę u Was piłkarza, który wygryzłby któregoś z naszej pierwszej jedenastki.
4 łokcie w twarz
Lepiej pogadajcie z tymi Waszymi Makuszewskimi, bo z takimi grojkami to wychodzicie na największych płaczków ligi
Makuszewski z miejsca by wskoczył do 11ki Wisły
w mojej opinii najlepszy skrzydłowy ligi.
Kadry porównywalne, mecz wyjazdowy 2-2 z Lechią to dobry wynik, a tu marudzenie.
forthy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do forthy
Znajdź inne posty napisane przez forthy