wolfu napisał(a):

|
Ludzie, jeśli go nie wystawił przez tyle czasu to oznacza że faktycznie jest gorszy. Nie wiem co Wy macie do tego Buchalika. W ostatnim czasie wybronił nam mnóstwo piłek, winy przy wczorajszych bramkach u niego nie widzę.. tradycyjnie lepiej wybrzydzać, tylko czekać aż kolejnego Angelo Hughuesa podpiszą.
|
chłopie nie pie.rdol smutów bo i tak ci nikt w nie nie uwierzy, chłop zawala coś co 2/3 mecze, a nawet czasami i częściej i bardzo często tracimy przez niego punkty, jeśli piłka nie leci w Buchalika lub +/- 30/40cm od niego to to jest bramka, chłopa po prostu na bramce nie ma- jest ręcznik i jak trafisz w ten ręcznik to bramki nie będzie;
zaliczyliśmy 11 remisów w tym 10 bramkowych remisów, co by było gdyby połowy tych remisów nie było nie będę już mówił.. straciliśmy 42 bramki- niektóre drużyny ze spadkowej nas dymają w tym aspekcie... obrona? ta obrona to jest TOP3 w kraju ale fakt robi błędy ale nie k.urwa TYLE, śmiem twierdzić, że 1/4 straconych przez nas bramek to są BUCHALIKI mniejsze lub większe, a skąd ty możesz wiedzieć, że jest gorszy? a może dochodzi jeszcze do 100% sprawności po kontuzji/operacji? może mają plan odbudować go do końca sezonu i kopnąć w dupę, o przepraszam w ręcznik ręcznika? mnóstwo piłek? wymieniaj, a nie .......isz populizmy z farmazonami, co ty chłopie ćpiesz on jest awaryjny, szklany, elektryczny, cały mecz obsrany aż czerwony na mordzie, nie wiem piłki się boi? za.......ił drugą bramę i to jest FAKT, wystarczyło tylko podnieść ręce do góry ale nie ....a to nie jest jego wina, ni huja po prostu; jest Miśkiewicz, jest Bieszczad, a w ostateczności nawet Zając którego można ogrywać jeśli poprzedni dwaj są aż tak hujowi w co kompletnie nie wierzę, czego się chłop 26 lat jeszcze nauczy w tym fachu? czego?
Buchalik to po prostu stara h.ujowa szkoła Odry Wodzisław- nic więcej i nic mniej
pozdro