Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17220
Stary 16.05.2015, 14:54
Ludzie, jeśli go nie wystawił przez tyle czasu to oznacza że faktycznie jest gorszy. Nie wiem co Wy macie do tego Buchalika. W ostatnim czasie wybronił nam mnóstwo piłek, winy przy wczorajszych bramkach u niego nie widzę.. tradycyjnie lepiej wybrzydzać, tylko czekać aż kolejnego Angelo Hughuesa podpiszą.
Odpowiedz cytując