|
Ludzie, jeśli go nie wystawił przez tyle czasu to oznacza że faktycznie jest gorszy. Nie wiem co Wy macie do tego Buchalika. W ostatnim czasie wybronił nam mnóstwo piłek, winy przy wczorajszych bramkach u niego nie widzę.. tradycyjnie lepiej wybrzydzać, tylko czekać aż kolejnego Angelo Hughuesa podpiszą.
|