|
jak mieliśmy wygrać grając bez skrzydłowych...
Druga sprawa jaka mi się przypomniała to leżą u nas kontry, praktycznie każde podanie zamiast przyspieszać akcje to ją opóźnia, dochodzą do tego błędy w przyjęciu, brylują w tym Garguła i Boguski.
Wszyscy na mecz w środę !
Ostatnio edytowane przez South : 16.05.2015 o godz. 14:56.
|