63.5 Kg napisał(a):

|
To czy nie mamy lepszego to nie wiemy ponieważ ten drugi nie dostal szansy...
|
Kazek zabrania mu też grać na treningach? Żeby zasłużyć na szanse, trzeba coś pokazac przed meczem. Misiek widocznie nie pokazał. Chyba ze Moskal trzyma nas kawie ot tak.