wolfu napisał(a):

|
Buchalik jest dla mnie nie najgorszym bramkarzem. W każdym razie - lepszego nie mamy. Owszem, nie może się równać z Pareiką czy Miśkiem z jego złotego sezonu, ale łapać umie, czasem coś fajnie wybroni.
|
To czy nie mamy lepszego to nie wiemy ponieważ ten drugi nie dostal szansy...