Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17217
Stary 16.05.2015, 13:39
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Buchalik jest dla mnie nie najgorszym bramkarzem. W każdym razie - lepszego nie mamy. Owszem, nie może się równać z Pareiką czy Miśkiem z jego złotego sezonu, ale łapać umie, czasem coś fajnie wybroni.
To czy nie mamy lepszego to nie wiemy ponieważ ten drugi nie dostal szansy...
Odpowiedz cytując