wanciak86 napisał(a):

"Slaba Lechia" hehe.
Skandal, ze ktos kto sprzedaje 4 lokcie w twarz w jednym meczu, konczy mecz na placu gry.
|
Może nie dyskutujmy kto co sprzedaje...
Widzac frajerstwo i placzliwosc Waszego wielkiego Sebka to szlag mnie trafia...
Gdyby tacy frajerzy grali w Wiśle to dziekuje...