Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 16.05.2015, 13:38
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
"Slaba Lechia" hehe.
Skandal, ze ktos kto sprzedaje 4 lokcie w twarz w jednym meczu, konczy mecz na placu gry.
Może nie dyskutujmy kto co sprzedaje...
Widzac frajerstwo i placzliwosc Waszego wielkiego Sebka to szlag mnie trafia...
Gdyby tacy frajerzy grali w Wiśle to dziekuje...
Odpowiedz cytując