Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17216
Stary 16.05.2015, 13:31
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Buchalik jest dla mnie nie najgorszym bramkarzem. W każdym razie - lepszego nie mamy. Owszem, nie może się równać z Pareiką czy Miśkiem z jego złotego sezonu, ale łapać umie, czasem coś fajnie wybroni.
Zapomniałeś dodać, że czasami coś fajnego wpuści
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując