Reserve napisał(a):

A pomyślał i wpadł jeden z drugim na to że sponsor mógł postawić warunek występów w Europie? Dlatego Gaszyński właśnie tak na to ciśnie?
|
Ja nie zarzucam braku sponsorów, bo wiem że znalezienie ich nie jest łatwe. Ja zarzucam mu to, że przychodząc TWIERDZIŁ, że sponsorów ma już znalezionych i w niedługim czasie będą podpisane umowy. Mamy połowe maja i.....