Patryko napisał(a):

@Drozd
Bardzo się cieszę, że Boguskiemu wyszły ostatnie mecze. Niemniej jednak dalej uważam, że jest to po prostu słaby piłkarz, który w normalnej sytuacji finansowej klubu nie miałby tu żadnej racji bytu.
Błysnął dwa razy w meczach z bardzo słabym Górnikiem i chyba niewiele lepszą Lechią. Naprawdę nie chwalmy dnia przed zachodem słońca.
|
Nie powiedziałbym, że Lechia była słaba. Przypomnę, że nie przegrali u siebie meczu od 7 grudnia. A w tym roku nie stracili nawet bramki. Legia tam przegrała i liczę na to, że znów przegra.