Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 16.05.2015, 12:01
@Drozd

Bardzo się cieszę, że Boguskiemu wyszły ostatnie mecze. Niemniej jednak dalej uważam, że jest to po prostu słaby piłkarz, który w normalnej sytuacji finansowej klubu nie miałby tu żadnej racji bytu.

Błysnął dwa razy w meczach z bardzo słabym Górnikiem i chyba niewiele lepszą Lechią. Naprawdę nie chwalmy dnia przed zachodem słońca.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 16.05.2015 o godz. 12:32.
Odpowiedz cytując