|
@Drozd
Bardzo się cieszę, że Boguskiemu wyszły ostatnie mecze. Niemniej jednak dalej uważam, że jest to po prostu słaby piłkarz, który w normalnej sytuacji finansowej klubu nie miałby tu żadnej racji bytu.
Błysnął dwa razy w meczach z bardzo słabym Górnikiem i chyba niewiele lepszą Lechią. Naprawdę nie chwalmy dnia przed zachodem słońca.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 16.05.2015 o godz. 12:32.
|