Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 16.05.2015, 09:44
Hmm, śmierdzi mi tu zwolnieniem Moskala. Cupiał jak zobaczył po ostatniej kolejce, że brakowało nam 5 pkt do 1 miejsca pewnie wymyślił sobie, że na mistrza idziemy. A tu wtopa, dlatego Moskal taki wkur.wiony.

Heh, oczywiście żart.

A na poważnie. Drozd. Gdyby nie takie zagrania jak Barrientosa, które określiłeś podwórkowym graniem, nie byłoby w tym momencie na świecie Messich, Ronaldo, Neymarów itp. itd. Nie porównuję go do tych piłkarzy, ale to co zrobił, chętnie powtórzyłby Messi, który byłby wychwalany pod niebiosa przez cały świat. Nie udałoby mu się, to zjeba. Udało mu się jednak, więc należą się brawa i szacunek dla jego umiejętności. Oczywiście opisuję tylko tę jedyną akcję, w której strzelił bramkę. Bez niej byłby słaby występ.
Odpowiedz cytując