|
Burliga miał przy I bramce pecha, że Sadlok się ustawił tuż przed nim. I faktycznie, obaj popełnili błąd, jednam IMO to Sadlok zrobił nam tą bramkę. A Buchalik to ręcznik, na 3 celne dwie bramki i jeden strzał prosto w jego ręce, czyli gdyby nie wybronił to byłby kardynalny fuckup. Boguś się budzi, Żą Pier pokazał, że mogą być z niego ludzie, o ile nie będzie grał na skrzydle a na 10, Jović zaliczył wreszcie asystę i ogólnie pokazał coś więcej w ataku a Bury... z jego grą w defensywie nie dziwię się, że Smuda widziął go na skrzydle. Ostatnie 5-7 minut grał praktycznie w ataku (miał chyba wolną rękę w pozycjonowaniu, co wtedy akurat wyszło mu na dobre) i gdyby nie jego ewidentne braki w technice zrobiłby jeszcze bramkę. A Brożek... dostał plaster i po Pawle. Niestety, latka już nie te i napadzior bazujący na dynamice jak Broziu lepszy już nie będzie. Że 15 bramek? Instynkt pola karnego. Ale już sam bramki nie wypracuje jak kiedyś, po klepce ze Stiliciem czy po zagraniu na dobieg.
|