stalsanok1946 napisał(a):

|
brawo za bramkę, jak nie Boguski ale zejdźmy na ziemie to dalej piłkarski kaleka
|
Byłem pewny że znajdą się zatwardziali w kretyniźmie

I nie pisz o całym sezonie bo jesteś jak wyborca gajowego patrzy i nie widzi.
Skoro widziałeś bramkę to może powiesz kto jest autorem asysty przy drugiej? Tak tak to znów ten piłkarski kaleka.
ps. Oby sami tacy w Wiśle na przekór pomyleńcom.