Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 15.05.2015, 23:40
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
brawo za bramkę, jak nie Boguski ale zejdźmy na ziemie to dalej piłkarski kaleka
Byłem pewny że znajdą się zatwardziali w kretyniźmie I nie pisz o całym sezonie bo jesteś jak wyborca gajowego patrzy i nie widzi.

Skoro widziałeś bramkę to może powiesz kto jest autorem asysty przy drugiej? Tak tak to znów ten piłkarski kaleka.

ps. Oby sami tacy w Wiśle na przekór pomyleńcom.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując