Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 15.05.2015, 23:15
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Czekam na fachowców, którzy szydzili z Boguskiego. Ciekawe czy któryś będzie miał minimum honoru i zwyczajnie przeprosi.
brawo za bramkę, jak nie Boguski ale zejdźmy na ziemie to dalej piłkarski kaleka i nie oceniajmy gościa na podstawie jednego meczu, ja to zrobię na podstawie całego sezonu i wyjdzie na to że 95% ludzi przyzna mi rację

co do meczu, obudziliśmy się w drugiej połowie, pachniało wygraną ale remis na trudnym terenie jest przyzwoity. Lechia zagrała cienko w ofensywie, solidnie w obronie, czemu 2-2? bo najpierw Burliga poczarował, a później Buchalik, dwa błędy zamienione na gola. Taka ciekawostka po meczu to 33% obronionych strzałów przez Buchalika, ewenement

aha i schłodźcie te napalone głowy i nie oczekujcie jakiegoś mistrzostwa, ludzie Wisła wygra mecz z Górnikiem to wg. was ma kosić do końca rundy po 5-0. Hurraoptymizm jest u was po każdym wygranym meczu, a po przegranym cały skład plus działacze do wy*ebania

brawa walkę w II odsłonie i uratowanie wyniku
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując