Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 15.05.2015, 23:10
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Ja go nie winię za żadną bramkę ale jak widać można go winić za dwie...
Pewnie że nie, on broni tylko wtedy jak w niego trafią. A jak nie trafią to jest gol a ręcznik niewinny...

Jagul napisał(a):Wyświetl post
Zagrał dwa dobre mecze pod rząd i od razu wielkie halo


Rozumiem, że jak Buchalik wybroni nam mecz z Pogonią, to możemy się spodziewać przeprosin z Twojej strony?
To nie chodzi o mecze tylko zachowania w konkretnych sytuacjach jakie prezentuje Boguski. Dwa ostatnie mecze pozamykały jedynie gęby prostakom, a nie żadne halo

Buchalik żeby mógł wybronić mecz to by musiał umieć bronić, on nie potrafi odbić piłki która prawie trafia go w głowę. O czym tu gadać.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 15.05.2015 o godz. 23:16.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując