Zwitter napisał(a):

|
Ja go nie winię za żadną bramkę ale jak widać można go winić za dwie...
|
Pewnie że nie, on broni tylko wtedy jak w niego trafią. A jak nie trafią to jest gol a ręcznik niewinny...
Jagul napisał(a):

Zagrał dwa dobre mecze pod rząd i od razu wielkie halo
Rozumiem, że jak Buchalik wybroni nam mecz z Pogonią, to możemy się spodziewać przeprosin z Twojej strony?
|
To nie chodzi o mecze tylko zachowania w konkretnych sytuacjach jakie prezentuje Boguski. Dwa ostatnie mecze pozamykały jedynie gęby prostakom, a nie żadne halo
Buchalik żeby mógł wybronić mecz to by musiał umieć bronić, on nie potrafi odbić piłki która prawie trafia go w głowę. O czym tu gadać.