Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.05.2015, 22:55
Przespana pierwsza połowa, druga bardzo dobra.

Niedosyt jest, bo w końcówce bardzo śmierdziało golem dla nas.

Paradoksalnie - traciliśmy bramki z niczego, po różnym, po kiksie obrońców. Lechia potrafiła sobie stworzyć dobre okazje, ale wtedy ich nie wykorzystywała. A jak się wydawało, że zagrożenie jest minimalne - jeb, gol.

Szkoda punktów, bo były na wyciągnięcie ręki.

Rafaaaaaaaaaaaaaaaał Boguuuuuuuuuuuuuuuuskiiiiiiiiiiiii!
Odpowiedz cytując