Drozd napisał(a):

|
Czekam na fachowców, którzy szydzili z Boguskiego. Ciekawe czy któryś będzie miał minimum honoru i zwyczajnie przeprosi.
|
Zagrał dwa dobre mecze pod rząd i od razu wielkie halo
Drozd napisał(a):

|
Oczywiści będzie trudno bo w bramce mamy jakieś nieporozumienie. Żeby nie powiedzieć sabotażystę. Nie ma meczu żeby nie można się było czepiać. Zawsze coś sp.... to co zrobił dzisiaj to prawie Radek Majdan z Aten. Skacze jak pajac, a to że ma bronić bramki jakby mu uleciało. Wystarczyło rękę w górę wyciągnąć to ten fruwa.
|
Rozumiem, że jak Buchalik wybroni nam mecz z Pogonią, to możemy się spodziewać przeprosin z Twojej strony?