Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 15.05.2015, 22:21
W 60 minucie doszły sms-y o przelewach.

Znów strasznie apatyczna pierwsza połowa, sądząc z wypowiedzi pomeczowej Moskala to nie wynik ustawienia taktycznego.

Powrót Guzmicsa otwiera nam drogę do lepszego zestawienia obrony.

Jesteśmy jak podstarzała mistrzowska para taneczna. Co prawda kroki się mylą i zadyszka łapie, ale raz na jakiś czas potrafimy odwalić numer stulecia.

Z jednej strony punkt cieszy, zwłaszcza w kontekście pierwszej połowy.
Z drugiej szkoda dwóch straconych, bo przy odrobinie szczęścia...
Odpowiedz cytując