Mario Nh napisał(a):

Wszystko fajnie, ale ten apatyczny Brożek od dłuższego czasu jest cieniem samego siebie.
Cel numer jeden w letnim okienku to ściągnąć jakiegoś energicznego silnego napastnika.
Jovic ma papiery na granie.
|
OK, w Wiśle powinien być drugi napastnik, ale ten apatyczny Brozio strzelił w tym sezonie 15 bramek i walczy o króla strzelców póki co.