KOMINEK napisał(a):

|
I jeszcze jedno jak k..wa nie ruszycie dup,,y i nie przyjdziecie w środę na mecz ( a przynajmniej nie kupicie biletu) to nie macie prawa wypowiadać się na temat Wisły
|
to zdanie powinno się wyświetlać w każdym temacie forum!!! ŚRODA 20:30 R22!!!!