Wyświetl pojedynczy post
hide
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 15.05.2015, 22:14
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze jedno jak k..wa nie ruszycie dup,,y i nie przyjdziecie w środę na mecz ( a przynajmniej nie kupicie biletu) to nie macie prawa wypowiadać się na temat Wisły
to zdanie powinno się wyświetlać w każdym temacie forum!!! ŚRODA 20:30 R22!!!!
Odpowiedz cytując