Wziąłbyś remis? To nie rób z siebie idioty i następnym razem pomyśl jak będziesz przewidywał przyszłość. Zresztą oceny kogoś kto uważa, że byliśmy gorszą drużyną można bez obaw olać. Bo nic mądrego z sobą nie niosą.
Tak kalkulacje jak dotychczas, stać nas na wygraną z każdym i wszędzie jeżeli Brożek zamiast strzelać przestanie szukać sobie idealnej sytuacji, a co za tym idzie mistrzostwo jest w zasięgu.
Oczywiści będzie trudno bo w bramce mamy jakieś nieporozumienie. Żeby nie powiedzieć sabotażystę. Nie ma meczu żeby nie można się było czepiać. Zawsze coś sp.... to co zrobił dzisiaj to prawie Radek Majdan z Aten. Skacze jak pajac, a to że ma bronić bramki jakby mu uleciało. Wystarczyło rękę w górę wyciągnąć to ten fruwa.
Czekam na fachowców, którzy szydzili z Boguskiego. Ciekawe czy któryś będzie miał minimum honoru i zwyczajnie przeprosi.