Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 15.05.2015, 22:13
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
....po raz kolejny bylismy gorsza druzyna- ktora wobec mega fuksa nie potrafila wygrac ..... FRAJERSTWO ? ... hhhmm. chyba nie mozna obrazac frajerow ....wynik cieszy niesamowicie ...ale mozliwosc wygranej - jak zwykle spartaczonej to nic wiecej jak ambicja i umiejetnosci dzisiejszej Wisly ..... przed meczem wzialbym remis w ciemno .... no ale jak zwykle .......jak tam kalkulacje LM albo LE
Wziąłbyś remis? To nie rób z siebie idioty i następnym razem pomyśl jak będziesz przewidywał przyszłość. Zresztą oceny kogoś kto uważa, że byliśmy gorszą drużyną można bez obaw olać. Bo nic mądrego z sobą nie niosą.

Tak kalkulacje jak dotychczas, stać nas na wygraną z każdym i wszędzie jeżeli Brożek zamiast strzelać przestanie szukać sobie idealnej sytuacji, a co za tym idzie mistrzostwo jest w zasięgu.

Oczywiści będzie trudno bo w bramce mamy jakieś nieporozumienie. Żeby nie powiedzieć sabotażystę. Nie ma meczu żeby nie można się było czepiać. Zawsze coś sp.... to co zrobił dzisiaj to prawie Radek Majdan z Aten. Skacze jak pajac, a to że ma bronić bramki jakby mu uleciało. Wystarczyło rękę w górę wyciągnąć to ten fruwa.

Czekam na fachowców, którzy szydzili z Boguskiego. Ciekawe czy któryś będzie miał minimum honoru i zwyczajnie przeprosi.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując