63.5 Kg napisał(a):

Na szybko...
Szlag mnie trafia ze zremisowaliśmy z tak slabym zespolem...
Mila gwiazdor taki ze z checia bym go jebnal...
Dwie ladne bramki...
Stracone 2 pkt..
Frajersko...strasznie frajersko...
|
O czym Ty ....a bredzisz? Jakim slabym zespolem? Spójrz sobie jak gra i jakie wyniki notuje Lechia u siebie i kogo ma na rozkładzie. Remis w kontekscie walki o LE jest bardzo dobry. No ale niektórym tu sie ujebało, że my o mistrza bez skrzydłowych mamy grac
Za pierwsza połowę byli wyśmiewani, bo się im należało, grali jak łajzy, wolno, nonszalancko. od 60 minuty inna drużyna. Jak zawsze brakło farta i koncentracji, no ale do tego się już zdążyłem przyzwyczaić. Z Pogonią u siebie trzeba koniecznie wygrać, walczymy powiedzmy optymistycznie o 3 miejsce, bez Urygi i Garguły w XI, ze zdrowym IQ77 myślę, że jest to w miarę realny cel. Podejrzewam też że z możliwościami finansowo-marketingowymi Lechii to jeden z naszych ostatnich wyrównanych meczów z nimi.