Wyświetl pojedynczy post
hide
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 15.05.2015, 21:52
Nie przesadzajmy, bo propaganda działa dobrze... Lechia dużo meczy wygrywała na farcie a tu wszyscy myślą, że już o mistrza walczą. Solidna ekipa na miejsca 3-10 nic więcej jak na razie.

Szkoda dzisiejszego meczu, bo można było wygrać, trzeba szanować punkt a ta dobra druga połowa mam nadzieje że zadziała na frekwencje we środę, mecz z pogonią o 20:30 !!!!
Odpowiedz cytując