Wyświetl pojedynczy post
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 15.05.2015, 21:48
Vinci napisał(a):Wyświetl post
"z bardzo słabym zespołem"... zdrowo chłopaki odlecieliście już na weekend....

Nie my przed ta kolejką byliśmy faworytem. Szkoda, pkt ale mogło być gorzej, bo już do szatni mogliśmy schodzić z 2 w plecy.

Z przodu jeszcze to jakoś wyglądało, ale defensywa to dramat. Po 2 Brożek prawie wyszedł z siebie...
No w cholere mocna jest Lechia... Gdyby nasi zaczęli mecz w 1 minucie a nie 45, to spokojnie byśmy wygrali do zera.
Odpowiedz cytując