|
"z bardzo słabym zespołem"... zdrowo chłopaki odlecieliście już na weekend....
Nie my przed ta kolejką byliśmy faworytem. Szkoda, pkt ale mogło być gorzej, bo już do szatni mogliśmy schodzić z 2 w plecy.
Z przodu jeszcze to jakoś wyglądało, ale defensywa to dramat. Po 2 Brożek prawie wyszedł z siebie...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|