Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 15.05.2015, 21:47
"z bardzo słabym zespołem"... zdrowo chłopaki odlecieliście już na weekend....

Nie my przed ta kolejką byliśmy faworytem. Szkoda, pkt ale mogło być gorzej, bo już do szatni mogliśmy schodzić z 2 w plecy.

Z przodu jeszcze to jakoś wyglądało, ale defensywa to dramat. Po 2 Brożek prawie wyszedł z siebie...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując