63.5 Kg napisał(a):

Na szybko...
Szlag mnie trafia ze zremisowaliśmy z tak slabym zespolem...
Mila gwiazdor taki ze z checia bym go jebnal...
Dwie ladne bramki...
Stracone 2 pkt..
Frajersko...strasznie frajersko...
|
Cholernie frajersko.
I w Warszawie i w Białymstoku i dziś powinny być 3 punkty.
Mamy takie momenty w grze, gdzie przeciwnik nie ma pojęcia co się dzieje, aż miło się patrzy.
Ale za dużo przypadkowych bramek tracimy.