Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.05.2015, 21:45
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Na szybko...

Szlag mnie trafia ze zremisowaliśmy z tak slabym zespolem...
Mila gwiazdor taki ze z checia bym go jebnal...
Dwie ladne bramki...
Stracone 2 pkt..
Frajersko...strasznie frajersko...
Cholernie frajersko.
I w Warszawie i w Białymstoku i dziś powinny być 3 punkty.

Mamy takie momenty w grze, gdzie przeciwnik nie ma pojęcia co się dzieje, aż miło się patrzy.
Ale za dużo przypadkowych bramek tracimy.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując