|
na szybkiego:
-mamy momenty takie, że nikt w tej lidze tak nie gra
-2 brama na konto ręcznika
-Boguskiego to chyba pojebało z tym truchcikiem przy schodzeniu
+sędzia h.uj bo na ostatniego wolnego zjebała minuta z doliczonego, a on odgwizduje równiótko +3
Ostatnio edytowane przez WhiteDoctor : 15.05.2015 o godz. 21:36.
|