Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 15.05.2015, 21:31
Druga połowa naprawdę znakomita, bajeczne bramki, szkoda że remis ale optymizm jest. Czapki z głów, nikt nie traci takich frajerskich goli jak my, ale nikt nie robi takich akcji jak My. Mimo wszystko, gratulacje.
Odpowiedz cytując