Temat
:
[32 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 15 maja, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
55
15.05.2015, 21:31
Druga połowa naprawdę znakomita, bajeczne bramki, szkoda że remis ale optymizm jest. Czapki z głów, nikt nie traci takich frajerskich goli jak my, ale nikt nie robi takich akcji jak My. Mimo wszystko, gratulacje.
mee
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mee
Znajdź inne posty napisane przez mee