Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Raul
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
17210
15.05.2015, 19:12
WhiteDoctor
napisał(a):
oh.ujałeś za przeproszeniem?
Nie!
Michał gra tak jak potrafi i sądzę , że jego transfer nie jest osłabieniem drużyny ani wzmocnieniem. Co najwyżej został zachowany status
quo
.
Raul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raul
Znajdź inne posty napisane przez Raul