Wyświetl pojedynczy post
Raul
Junior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17210
Stary 15.05.2015, 19:12
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
oh.ujałeś za przeproszeniem?
Nie! Michał gra tak jak potrafi i sądzę , że jego transfer nie jest osłabieniem drużyny ani wzmocnieniem. Co najwyżej został zachowany status quo.
Odpowiedz cytując