Raul napisał(a):

|
Rozumiem, że temat F.Starzyńskiego umarł śmiercią tragiczną? Widziałbym u Nas G.Kuświka na 9, kontrakt mu wygasa 30 czerwca. Pogłosek żadnych nie ma co z ich przyszłością. A tych dwóch graczy Ruchu sprawdziło się (M.Buchalik, M.Sadlok) w Wiśle.
|
oh.ujałeś za przeproszeniem?