Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17208
Stary 15.05.2015, 17:28
Raul napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że temat F.Starzyńskiego umarł śmiercią tragiczną? Widziałbym u Nas G.Kuświka na 9, kontrakt mu wygasa 30 czerwca. Pogłosek żadnych nie ma co z ich przyszłością. A tych dwóch graczy Ruchu sprawdziło się (M.Buchalik, M.Sadlok) w Wiśle.
A ja bym go nie widział...
Odpowiedz cytując