|
ale ja mam dokładnie to samo zdanie.kazdy jest kowalem swojego losu i powinein odpowiadac za to co robi.tylko ,ze aby to bylo mozliwe musi byś równowaga między stronami. bank udziela kredytu we frankach wcale ich nei posiadając (niezgodne z prawem) i jakos nei slychac zeby ktoś za to odpowiedział.natomiast klient nie ma nic do gadania.negocjacje rat itp to fikcja
dziękuję za uwagę
|