Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1314
Stary 15.05.2015, 16:07
No ale mieli wybor...gdyby nie bylo kredytow we frankach a tylko zlotowkowe, to by dalej wynajmowali i nie bylo by dyskusji. Zeby bylo jasne: wspolczuje ludziom ktorzy sie z kredytami we frankach paluja ale ten kredyt byl tani wlasnie dlatego, ze ponosil klient dodatkowe ryzyko kursowe. I przez lata wszyscy byli szczesliwi...poki sie Franek nie zepsul...Nie wiem jakie banki maja instrumenty zeby ludziom pomoc, nie znam sie na tym ale szczerze to mam juz dosc dojenia kasy z budzetu przez rozne grupy interesow...a to lekarze a to gornicy, rolnicy nauczyciele, teraz frnakowicze i wszyscy mowia ze to nie ich wina, wszyscy nieszczesliwi i wszyscy wyciagaja lapy po publiczna kase...jedni kradna na przetargach a inni na protestach...
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...
Odpowiedz cytując