mazo napisał(a):

|
Jestem kibicem Białej Gwiazdy z Grójca i chciałem przyjechać 20 na mecz z Pogonią. Dodam, że wcześniej nigdy nie byłem na meczu. Nie będzie problemu na kilka godz. przed meczem załatwić wszystko? I jak najlepiej z Radomia dojechać?
|
Spokojnie 2h przed wystarczy żeby wszystko ogarnąć na spokojnie
