Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11673
Stary 15.05.2015, 15:57
mazo napisał(a):Wyświetl post
Jestem kibicem Białej Gwiazdy z Grójca i chciałem przyjechać 20 na mecz z Pogonią. Dodam, że wcześniej nigdy nie byłem na meczu. Nie będzie problemu na kilka godz. przed meczem załatwić wszystko? I jak najlepiej z Radomia dojechać?
Spokojnie 2h przed wystarczy żeby wszystko ogarnąć na spokojnie


Odpowiedz cytując